search
Quatro
Cenová ponuka
Ako znížiť spotrebu plastu v domácnosti? S Grohe Blue!
323x     15x     0x    

Ako znížiť spotrebu plastu v domácnosti? S Grohe Blue!

Ako byť ešte viac EKO domácnosť? Šetrite planétu a spotrebujte menej plastov v domácnosti vďaka súkromnému zdroju perlivej vody - Grohe Blue Home.

Grohe Blue je dizajnový a inteligentný systém, ktorý transformuje bežnú pitnú vodu do perlivej podoby. Z vodovodného kohútika priamo na váš stôl - perlivá, jemne perlivá, neperlivá.

Pohár perlivej vody podľa vašej chuti?

Vystačíte si s tlačidlami na rukoväti vodovodného kohútika.

Pre neperlivú vodu krátko stlačíte horné tlačidlo - LED dióda sa rozsvieti na modro a pohár naplní studenou osviežujúcou vodou

Pre jemne perlivú je potrebné stlačiť obe tlačídlá krátko po sebe - LED dióda bude tyrkysová a váš pohár sa naplní jemne nasýtenou vodou

Ak chcete perlivá vodu, stlačíte dolné tlačilo - LED dióda sa rozsvieti na zeleno a pohár naplní svieža perlivá voda

Kľúčovým prvkom tohto systému je chladič, na ktorí je firma Grohe právom hrdá. Úlohou chladiča je bežnú vodu z vodovodnej siete filtrovať, ochladiť a nasýtiť bublinkami podľa chuti užívateľa.

Tento chladič je skrytým triumfom vo vašej kuchynskej linke, vďaka ktorému už nebude vaša domáca pitná voda ako predtým, ale bude omnoho lepšia.

Čaro sa skrýva v špeciálnom filtri, ktorý využíva jedinečný päťstupňový filtračný proces - zaistí, že každý pohár vody zo systému Grohe Blue Home bude spĺňať najvyššie štandardy na čistotu a chuť vody. 

Čo hovoríte na tento inteligentný, eko a inovatívny systém? My ho len odporúčame, sami ho máme. V prípade záujmu pri realizácii alebo návrhu interiéru vám ho určite radi ponúkneme a vy neoľutujete.

Autor: Simona Zámečníková, 27. máj 2020

Zdroj: www.grohe.sk

Páčil sa Vám článok?

Zdielajte..
 

Ďalšie články: