search
Quatro
Cenová ponuka

PROFESIONÁLNE STAVEBNÉ SLUŽBY

Zrealizujeme Vaše predstavy

Sadrokartón

Využite našu akciu na tento týždeň. Zľavy až do výšky -15%
Aj napriek Koronavírusu sme tu pre Vás aj naďalej.
V rámci každého projektu zabezpečujeme dezinfekciu priestoru špeciálnym ozónovým generátorom.

Ponúkame Vám profesionálne sadrokartonárske práce a riešenia!

V súčasnosti patrí sadrokartón medzi moderné trendy suchej výstavby. Zo sadrokartónu sa prakticky dá postaviť akákoľvek nenosná stena, priečka, strop alebo okrasný detail v interiéry. Vyhotovenie stien zo sadrokartónu ma znateľne veľa výhod v porovnaní s murovanými stenami. Rýchlosť montáže, lepšie akustické vlastnosti, prispôsobivosť a jednoduchá oprava. Sadrokartón znižuje náklady na omietky, nakoľko sa stierkuje iba tenkou vrstvou tmelu. Riešenia Vám vieme navrhnúť a zrealizovať presne podľa potreby využitia.

 

akustické riešenia

tepelná izolácia

odolnosť voči vlhkosti

protipožiarna odolnosť

Predsadené steny

Realizujeme prevažne na existujúcich povrchoch. Na zakrytie vodoinštalácii, elektro-rozvodov alebo na odhlučnenie susediaceho priestoru, prípadne na zvýšenie protipožiarnych vlastností už existujúcich stien . Najčastejšia realizácia ale prebieha v kúpeľňových a toaletných priestoroch.

Priečky

Staviame v priestoroch, ktoré chceme rozčleniť a vytvoriť samostatné miestnosti. Podľa požiadaviek vieme prispôsobiť priečky akémukoľvek účelu či už sa jedná o saunu (vysoká vlhkosť), sklad (bezpečnosť) alebo kuchyňu (nosnosť – zavesenie ťažkého nábytku). Sadrokartónové priečky výborne nahrádzajú murované steny nakoľko ich skladba sa dá dodatočne upraviť a pri poškodení opraviť.

Podhľady

Pre dokonalosť stropov je sadrokartónový podhľad jednoznačnou voľbou. Nerovnosti, stopy po zásahoch, závesné svietidlá sú minulosťou. Svietidlá Vám vieme zapustiť, zarovnať so stropom, schovať kabeláže, vzduchotechniku a ešte k tomu tepelne izolovať miestnosť a zvýšiť akustiku.

Kazetové stropy

Prevažne realizujeme v administratívnych alebo kuchynských priestoroch, kde rýchlosť montáže, jednoduchosť a dostupnosť rozhodujú vo výberu u klienta. V súčasnosti vieme ponúknuť široké spektrum dizajnových riešení Vám na mieru. Výhodou je nízka cena v porovnaní s plným podhľadom a bez mokrého procesu.

Podkrovné priestory

V podstate sa jedná takisto o podhľad, ktorý realizujeme prevažne v rodinných domoch. Podkrovné priestory sú typické prechodmi, šikminami, strešnými oknami, prekladmi a inými prvkami, ktoré si vyžadujú skúsenú ruku majstra, aby boli vyhotovené do dokonalosti. Veľmi dôležitou funkciou SDK stropov v podkroví je tepelno-izolačná a protipožiarna vlastnosť. Ideálnym riešením, ktoré realizujeme klientom je dvojúrovňová vrstva zateplenia s parozábranou, ktorá zabraňuje vzniku tepelných mostov a použitie červeného SDK spĺňa protipožiarne požiadavky ku kolaudácii.

Okrasný sadrokartón

Či už máte záujem o intímne podsvietenie, vylepšenie priestoru, zvýraznenie zariaďovacích prvkov v interiéry, alebo chcete zapustený „policový“ systém v stene, pri sadrokartóne sa medze nekladú. Vieme zrealizovať všemožné tvary, či už vyrobené ručne alebo strojovo (prefabrikáty). Samozrejmosťou je nami dodávaná aj inštalácia svetelných rámp a zápustných svietidiel. Stačí povoliť uzdu fantázii a osloviť nás s Vašim nápadom! Radi Vám vyhovieme.
Zrealizujeme pre Vás:
  • Predsadené steny
  • Priečky
  • Podhľady
  • Kazetové stropy
  • Podkrovné priestory
  • Okrasný sadrokartón