search
Quatro
Cenová ponuka
Stop obitým hliníkovým rohom a prasklinám
337x     38x     0x    

Stop obitým hliníkovým rohom a prasklinám

Príslušenstvo Rigips je súčasťou sadrokartónových systémov Rigips, ktorý je zárukou kvality. Príslušenstvo je vyrobené z materiálu, ktorý vyhovuje najvyšším kritériám a normám. Spoľahlivosť príslušenstva je overená dlhoročnou spoluprácou s najlepšími sadrokartónovými montážnikmi.

Používanie systémových riešení, originálneho príslušenstva a profilov Rigips zaručuje ideálne spojenie prvkov a tým dlhú životnosť konštrukcie.

Rohové a zakončovacie sádrokartonové profily slúžia k zakončeniu a začisteniu rohov sádrokartonových konštrukcií, zároveň majú tieto profily funkciu spevnenia hrán proti nárazom.

Použitie pásky NO COAT urýchli vytváranie ochrany rohov až päľnásobne oproti iným metódam.

Čas sú peniaze?! Páska NO COAT je výbornou voľbou pri ukončovaní netypických rohov, dlhých i krátkych úsekoch, horizontálnych i vertikálnych.

Vďaka elastickým častiam páska “pasuje” do každého rohu - vnútorného  i vonkajšieho. Aplikácia do tmelu.

Vďaka šírke je páska schopná pokryť aj väčšie  nedostatky vzniknuté pri montáži sádrokartónových dosiek a miesta ošetrené páskou NO COAT nikdy nezačnú praskať.

Vďaka týmto systémom sú rohy a kúty sádrokartonových konštrukcií dokonale rovné, odolajú silným nárazom a navíc je možné ich vytvoriť v rekordne krátkom čase.

Rigips No-Coat - ochrana rohov a hrán sadrokartónov

Pásku aplikujte v piatich jednoduchých krokoch:

  1. Nejskôr skrátime pásku na požadovanú dĺžku a vytvarujeme do požadovaného uhla.
  2. Pásku aplikujte do tenkej vrstvy tmelu. Môžete použiť napríklad sádrový tmel RIFINO TOP alebo pastový tmel ProMix Mega.
  3. Na rovný podklad sádrokartonovej konštrukcie naneste tenké vrstvu tmelu, které starostlivo rozotrite. Tmel je možné naniesť aj priamo na vytvarovanou pásku pomocou špeciálneho zásobníka.
  4. Pásku usaďte, starostlivo protlačte a odstráňte prebytočný tmel pomocou špachtle alebo špeciálnych valčekov.
  5. Po zaschnutí okraje pásky prestierkujte a tmel roztiahnite do šírky.

 

Ako vytvoriť odolný roh pomocou pásky No coat Flex

Zdroj: www.rigips.s

Páčil sa Vám článok?

Zdielajte..
 

Ďalšie články: